Dlaczego Camp-let

1. Wybrany 9 razy z rzędu najlepszą przyczepową namiotową przez English Caravan Club!
Camp-let jest obecny na brytyjskim rynku od dziewięciu lat i od tego czasu co roku zostaje wybrany jako najlepszy w swojej kategorii. Nagroda jest przyznawana za design oraz jakość wykonania. Po raz pierwszy w historii nagroda została przyznana tej samej marce dwa razy z rzędu - w tej chwili Camp-let ma ich 9!

2. Bajecznie proste rozkładanie w 3 krokach.
Dzięki niskiej wadze konstrukcji Camp-let jest łatwy w obsłudze i nie ma problemu z manewrowaniem na polu namiotowym. Rozłożenie to tylko 3 szybkie kroki - wystarczy rozłożyć nóżki wsporcze, otworzyć pokrywę i podnieść namiot.

Teraz wystarczy tylko dodać śledzie i...to koniec.

3. Możesz podróżować szybko i przjemnie – Camp-let może być ciągnięty przez każdy samochód
Istnieje bardzo niewiele samochodów, które nie będą mogły ciągnąć przyczepy Camp-let, jeśli w Twoim dowodzie rejestracyjnym widnieje wartość wyższa niż 275 kg – jesteś gotów do jazdy :)

4. Nie potrzeba viaToll, brak odczuwalnej różnicy w spalaniu
Ponieważ Camp-lety ważą tylko 250/275 kg, nie ponosisz dodatkowych kosztów poruszając się po drogach (opłaty viaToll itp). Camp-let ma również marginalny wpływ na zużycie paliwa.

5. Łatwość przechowywania
Wyposażając się w dodatkowe akcesorium można przechowywać Camp-let w pionie oszczędzając przestrzeń w garażu.

6. Camp-let daje Ci prawdziwą wolność podróży
Podróź nie może być latwiejsza. Prostota rozkładania i składania zapewnia Ci możliwość niemal natychmiastowej zmiany położenia i ruszenia w dalszą podróż (na przykład w związku z warunkami atmosferycznymi).

7. Idealny na krótkie wypady
Dzięki unikalnemu systemowi rozkładania idealnie nadaje się na krótkie lub weekendowe wypady, które charakteryzują się krótkim czasem postoju.

8. Bogate wyposażenie standardowe
Każdy model wyposażony jest w dwa dwuosobowe łóżka oraz przestronny salon. Modele Classic oraz Premium posiadają poza tym funkcjonalną kuchnię.

9. Zaprojektuj Camp-let dokładnie "pod siebie"
Camp-let przez lata rozwinął wiele opcjonalnych akcesoriów, które pozwolą Ci dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb.

10. Ponad 40 lat testów oraz informacji zwrotnych od klientów
Słuchamy wnikliwie opinii oraz pomysłów klientów, a poza tym wielu pracowników Camp-let również posiada swoją przyczepę i aktywnie z niej korzysta.
Pozwala nam to na nieustanne dopracowywanie naszych wyjątkowych przyczep.

12. Dodatkowa przestrzeń bagażowa
Camp-let oferuje zaskakująco dużo przestrzeni bagażowej, dzięki temu w samochodzie może być luźniej i bardziej komfortowo.
Co to znaczy dużo? Do przyczep Camp-let zmieści się, aż 8 skrzynek z napojami!

13. Akrylowe namioty Isabella
Od 2014 roku wszystkie modele Camp-let wyposażone są w najwyższej klasy namioty akrylowe dostarczane przez niekwestionowanego lidera w branży - firmę Isabella.